חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 
 
העורבים של אודין
ק' ל' ארמסטרונג ומ' א' מאר
 
תרגום: חמוטל ילין
 
שבעה ילדים, הפטיש של תור וחבורה שלמה של ולקיריות הם הנשק היחיד נגד סוף העולם...
כשמאט תורסן, פן בּרֶק ולורי בּרֶק בני השלוש-עשרה – צאצאיהם המודרניים של תור ולוקי – גילו שהם מיועדים למלא את מקומם של האלים הנורדים בקרב אדירים נגד האפוקליפסה, הם חשבו שהם יודעים איך הכול יתגלגל. הם יאספו את הצאצאים האחרים, ינצחו נחש ענקי ויצילו את העולם. קלי קלות, לא?
אבל מסעם נקטע כשחברם בולדווין מורעל. מאט, פן ולורי נאלצים לרדת למעמקיו הקודרים של העולם הבא כדי לנסות להציל אותו לפני שיוכלו להמשיך לחפש את הפטיש של תור. בהמשך הדרך מצפים להם מפלצות עצומות וקרבות אדירים... האם יהיה די במעשיהם של מאט ושאר הצאצאים כדי שיהפכו לגיבורים בזכות עצמם?

הסופרות ארמסטרונג ומאר חוזרות לבלקוול בהמשכו האפי של ספרן הזאבים של לוקי עם עוד הרבה אקשן, הרפתקאות ואגדות נורדיות גדולות מהחיים. .

זהו הספר השני בטרילוגיית הנוער של קלי ארמסטרונג ומאליסה מאר.

 


קלי ארמסטרונג החלה לספר סיפורים עוד לפני שידעה לכתוב. אם התבקשה להגיש סיפור על בנות ובובות, הוא הציג באופן קבוע בנות אל-מתות ובובות מרושעות, לחרדתם של מוריה. כל הנסיונות לאלץ אותה לכתוב סיפורים "נורמליים" נכשלו. כיום, היא ממשיכה לסחרר מעשיות על רוחות, שדים ואנשי זאב, בזמן שהיא נעולה בבטחה בצינוק הכתיבה במרתף ביתה. בנוסף לטרילוגיית הכוחות האפלים מכל - פנטסיה עירונית לנוער, היא היוצרת של סדרת המתח העל-טבעית "נשות העולם הנסתר". היא מתגוררת באונטריו, קנדה, עם בעל, ילדים ויותר מדי חיות מחמד.
 
 
העורבים של אודין
ק' ל' ארמסטרונג
ומ' א' מאר
 
Odin's Ravens
K.L. Armstrong & M.A Marr
 
סדרת הנוער

תרגום: חמוטל ילין

עריכה: חמוטל לוין

עיצוב כריכה: דנה ציביאק

יצא לאור: אוקטובר 2017
 
עמודים: 324
 
מחיר קטלוגי: 88 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-56
 
 
 
ספר דיגיטלי

מחיר קטלוגי: 35 ש"ח

 
 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן