חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 
 
רוח רעה
ג'ים בוצ'ר
 
תרגום: ורד טוכטרמן
 
הארי דרזדן התמודד עם כמה אויבים מפחידים למדי במהלך הקריירה שלו. עקרבים ענקיים. ערפדים שיכורי־סקס. אנשי־זאב פסיכוטיים. זה סיכון מקצועי הכרחי כשאתה המכשף היחיד המופיע בספר הטלפונים של שיקגו־רבתי.
אבל בכל השנים שהארי התמודד עם העל־טבעי הוא מעולם לא נתקל בדבר כזה: עולם הרוחות השתגע. בכל רחבי שיקגו, רוחות גורמות צרות – ואלה לא הרוחות הידידותיות שטורקות דלתות או צועקות "בו". אלה רוחות שעברו עינויים והן אלימות וקטלניות. מישהו – או משהו – עורר והסית אותן בכוונה כדי להמיט הרס שלא מן העולם הזה. אבל למה? ולמה לרבים מהקורבנות יש קשר להארי?
אם הארי לא יצליח להבין זאת בקרוב, הוא עלול לסיים כרוח רפאים בעצמו ...

זהו הספר השלישי בסדרת תיקי דרזדן.

ג'ים בוצ'ר החל לקרוא פנטסיה בגיל 7 ולא הפסיק מאז. אהבתו לפנטסיה סחפה אותו לשלל תחביבים שעיקרם אומנויות לחימה שעל רובם אבד הכלח לפני מאתיים שנים: רכיבה על סוסים, קשתות, סיף, וכן מוסיקה, תיאטרון ומשחקי תפקידים.
הוא החל לכתוב סיפורי פנסטיה עם סוסים וחרבות, אבל לא ראה בכך הצלחה, עד שלאחר שלוש שנים, רק כדי להוכיח למורה בסדנת הכתיבה שהיא טועה, מילא באדיקות את כל דרישותיה למבנה הסיפור, קווי עלילה ודמויות. התוצאה היתה תיקי דרזדן. המורה עדיין לא הודתה בטעותה.
בוצ'ר מתגורר בעיקר בתוך ראשו על מנת שיוכל לכתוב את שיחותיו עם חבריו הדמיוניים, ואת ראשו ניתן למצוא בדרך כלל באינדיפנדנס, מיזורי.
 
 
 
רוח רעה
ג'ים בוצ'ר
 
Grave Peril
Jim Butcher
 
סדרת התרגום

תיקי דרזדן
ספר שלישי

תרגום: ורד טוכטרמן

עריכה: חמוטל לוין

עיצוב כריכה: דנה ציביאק

יצא לאור: יוני 2016
 
עמודים: 378
 
מחיר קטלוגי: 92 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-38

 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן