חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 
 
אפלה עולה: התכנסות
קלי ארמסטרונג
 
תרגום: חמוטל ילין
 
דברים מוזרים מתרחשים בעיירה הקטנה סלמון קריק, קנדה.
ראשית, קוגרים החלו להתקרב לאחרונה לביתה של מאיה בת השש-עשרה. הבית נמצא אמנם בשמורת טבע באי ונקובר, אבל קוגר שלא מפחד להתקרב כל כך לבן אדם הוא עניין מדאיג. שנית, לדניאל, החבר הטוב של מאיה, יש לאחרונה "תחושות" לגבי אנשים ומצבים. ולבסוף, יש נער חדש בעיירה – רפאל – סוג של ילד רע, שגורם למאיה להרגיש ... שונה.
לרפאל יש כמה סודות שהוא לא שש לחלוק – סודות בקשר לעברו, לאחותו ולסיבה שבגללה הם עברו לעיירה. תוסיפו לכל זה מקרי מוות בלתי מוסברים ואת התעלומה מאחורי הוריה הביולוגיים של מאיה, ויהיה קל מאוד לחשוד שלעיירה הזו יש כמה שלדים בארונותיה. אחרי הכל, העיירה הוקמה על-ידי תאגיד סנט קלאוד שהחליט לשכן בה את עובדי מתקן המחקר הרפואי הסודי שהוקם על האי.

זהו הספר הראשון בטרילוגיה החדשה של קלי ארמסטרונג, המשך לטרילוגיית הכוחות האפלים מכל.

 


קלי ארמסטרונג החלה לספר סיפורים עוד לפני שידעה לכתוב. אם התבקשה להגיש סיפור על בנות ובובות, הוא הציג באופן קבוע בנות אל-מתות ובובות מרושעות, לחרדתם של מוריה. כל הנסיונות לאלץ אותה לכתוב סיפורים "נורמליים" נכשלו. כיום, היא ממשיכה לסחרר מעשיות על רוחות, שדים ואנשי זאב, בזמן שהיא נעולה בבטחה בצינוק הכתיבה במרתף ביתה. בנוסף לטרילוגיית הכוחות האפלים מכל - פנטסיה עירונית לנוער, היא היוצרת של סדרת המתח העל-טבעית "נשות העולם הנסתר". היא מתגוררת באונטריו, קנדה, עם בעל, ילדים ויותר מדי חיות מחמד.
 
 
אפלה עולה: התכנסות
קלי ארמסטרונג
 
Darkest Powers: The Gathering
Kelley Armstrong
 
סדרת הנוער

תרגום: חמוטל ילין

יצא לאור: אוקטובר 2014
 
עמודים: 462
 
מחיר קטלוגי: 72 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-20
 
 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן