חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 
 
העסק המשפחתי
צ'רלס סטרוס
 
תרגום: ורד טוכטרמן
 
מרים בקסטיין, עיתונאית טכנולוגיה מבוסטון, מגלה כי היא בת לאחת משש משפחות היכולות לחצות בין עולמות. לחצות בין עולמנו לבין עולם בו שש המשפחות, המאוגדות כשבט, מושלות מאחורי הקלעים בממלכת גרוינמרקט.מעשי מקלעת של נאמנות משפחתית ונישואי תועלת בין תערובת של בני אצולה ותככנים פוליטיים מבטיחים שלום שברירי בממלכה, אבל מלחמת אזרחים שהסתיימה לא מזמן הותירה את המשפחות מזועזעות וחשדניות.

מרים בקסטיין לכודה כעת במזימות ובקנוניות המתפתחות זה מאות שנים. היא מוקפת בבעלי ברית לא סבירים, אהבות אסורות ומוצרים קטלניים. מאחורי הכל שוכנים סודות עמוקים עוד יותר, המאיימים על כל מי וכל מה שמרים הכירה אי פעם. דפוסים של רמייה ושל שקרים שלובים זה בזה, נפתלים כמו קשרי הגומלין שבין היקומים.

ואם לא די בכך, מרים מוקפת בגרוע מכל - בני משפחתה. מפני ששובה המפתיע לעולם זה יגרום לסילוק ידיהם של חברי שבט אחדים מירושתה ועוצמתה של אמה, ומי שהרג את אמה ישמח לראות גם במותה.


" סטרוס לא רק יוצר עולם חלופי שהוא מרתק ומקורי, הוא אפילו עושה דבר שהס מלהזכיר אצל סופר פנטזיה: תיאורו את עולמנו עמוק ואמיתי. יש עוד לציין את העובדה שזו פשוט הרפתקה נהדרת, רצופת סכנות, מזימות בתוך מזימות, אהבה אסורה ורציחות פוליטיות. המדע הבדיוני נמצא בידיים טובות כשצ'רלס סטרוס כאן להוביל את הדור החדש", אורסון סקוט קארד.
 
צ'רלס סטרוס הוא סופר במשרה מלאה שנולד בעיר לידס שבאנגליה ב-1964. הוא למד בלונדון וברדפורד, קיבל תארים ברוקחות ובמדעי המחשב ועבד במגוון עבודות, בין השאר כרוקח, כותב טכני, מהנדס תוכנה ועיתונאי עצמאי. בקרו באתר הבית שלו: http://www.antipope.org/charlie/
 
 
 
העסק המשפחתי
צ'רלס סטרוס
 
The Family Trade
Charles Stross
 
סדרת התרגום

תרגום: ורד טוכטרמן
 
סדרת נסיכי הסחר
ספר ראשון
 
יצא לאור: יוני 2013
 
עמודים: 320
 
מחיר קטלוגי: 88 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-4
 
 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן