חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 
 
רוח הרפאים: סיפור אהבה
ג'ונתן קרול
 
תרגום: ורד טוכטרמן
 
ברוכים הבאים לעולם הזוהר של רוח הרפאים.
איש נופל בשלג, ראשו נחבט בשפת המדרכה, והוא מת. אבל משהו מוזר קורה: האיש לא מת
ותדהמה אוחזת ברוח שמנסה לאסוף אותו אל החיים שלאחר המוות. תדהמה זו מופנית אל הבוס של הרוח, בדמות השאלה, מה לעשות עכשיו? והבוס משיב, אנחנו לא יודעים איך זה קרה, אבל אנחנו עובדים על זה; בינתיים, מקומך ליד האיש הזה כדי לעזור לנו להבין מה מתרחש. 
הסכמת הרוח ניתנת באי-רצון. אחרי הכול, רוח רפאים ואומנת זה לא אותו דבר. אבל משהו מצחיק קורה – ברוח אוחזת אהבה עד טירוף כלפי חברתו של האיש, ובאופן טבעי העניינים מסתבכים עוד יותר. בפרט כאשר האיש מגלה מדוע לא מת כשהיה "אמור" למות: כי בפעם הראשונה בתולדותיהם, בני האדם החליטו סוף-סוף לקחת את גורלם בחזרה מהאלים. זה שינוי נפלא – אבל יש לו מחיר.
רוח הרפאים: סיפור אהבה עוסק במה שקורה לנו כשאנחנו מגלים שהפכנו לאדוני גורלנו. בלי תירוצים, בלי כוחות חיצוניים או אלים להאשים – האחריות כולה שלנו. הוא גם על אהבה, רוחות שהם במקרה גם שפים, כלבים מדברים ופיקניקים בגשם עם עצמך בעשרים גילים שונים. 
רוח הרפאים: סיפור אהבה הוא בו-זמנית לא מהעולם הזה ונוגע ללב עמוקות, והוא ירדוף אתכם במקוריותו עוצרת הנשימה, בחיוניותו, ובנשמתו החכמה.
 
"ג'ונתן קרול מפחיד ממש כמו היצ'קוק, כשהוא לא מצחיק כמו ג'ים קארי. אם מעולם לא קראתם את טווה הפנטזיות הנפלא הזה, קנו את הספר הזה. תישארו ערים כל הלילה ותודו לי בבוקר", סטיבן קינג.
 
"[ג'ונתן קרול] מחזיק בקסם... הוא ישאיל לכם את העיניים שלו; ולעולם לא תראו שוב את העולם בדיוק באותו אופן.", ניל גיימן.
 
ג'ונתן קרול הוא מחברם של ספרים עטורי שבחים כגון White Apples, The Land of Laughs, The Marriage of Sticks, ו-Bones of the Moon. הוא חי בווינה, אוסטריה
 
 
 
רוח הרפאים: סיפור אהבה
ג'ונתן קרול
 
The Ghost in Love
Jonathan Carroll
 
 סדרת התרגום

תרגום: ורד טוכטרמן
 
יצא לאור: 24/11/2011
 
עמודים: 287
 
מחיר קטלוגי: 88 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-3
 


 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן