חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 
 

חמישה־עשר מעגלי החיים הראשונים של הארי אוגוסט
קלייר נורת'
 
תרגום: חמוטל ילין
 
הארי אוגוסט שוכב על ערש דווי. פעם נוספת.

לא משנה מה הוא עושה ואלו החלטות הוא מקבל, אחרי שהמוות מגיע הארי תמיד חוזר למקום שנולד בו ומתחיל את חייו מחדש, עם כל הידע של חייו הקודמים אותם חי כבר תריסר פעמים. שום דבר אינו משתנה. עד עכשיו.
כאשר הארי מתקרב לסוף חייו בפעם האחת-עשרה, ילדה קטנה מתייצבת לצד מיטתו. "כמעט החמצתי אותך," היא אומרת. "אני צריכה שתעביר הודעה אחורה בזמן. העולם מתקרב לקיצו. ההודעה נמסרה שוב ושוב מילד למבוגר ועברה אחורה לאורך הדורות ממרחק אלף שנים. העולם מתקרב לקיצו ואנחנו איננו יכולים למנוע זאת. אז עכשיו זה תלוי בכם."

שש שנים לאחר מכן, במעגל חייו השנים-עשר, אומר הארי, "בכל מעגלי החיים, בלי קשר לכל מוות שאנחנו עוברים, העולם סביבנו לא משתנה. תמיד יש מהפכה ב-1917; תמיד יש מלחמה ב-1939; תמיד יירו בקנדי ורכבות תמיד יאחרו. אם העולם משתנה ..."

זה הסיפור על מה שהארי עושה לאחר מכן ומה שהוא עשה לפני כן, וכיצד הוא מנסה להציל את העבר שהוא לא יכול לשנות ואת העתיד שהוא לא יכול להרשות שיתרחש.


קלייר נורת' הוא שם העט של קתרין ווב. ספרה הראשון ראה אור כשהייתה בת 14, ומאז היא פרסמה בשמה עוד שבעה ספרי פנטזיה לנוער. בשם העט קייט גריפין היא פרסמה שישה ספרי פנטזיה למבוגרים. הארי אוגוסט הוא ספר המדע הבדיוני הראשון שכתבה כקלייר נורת', וזהותה האמיתית נותרה חסויה בחודשים הראשונים לאחר צאתו לאור.
ווב נולדה ומתגוררת בלונדון, אוהבת ערים גדולות, אוכל תאילנדי ועובדת כמעצבת תאורה בתיאטרון.

חמישה־עשר מעגלי החיים הראשונים של הארי אוגוסט הוא ספרה הראשון של נורת' הרואה אור בעברית.

 
 

 

 
 
חמישה־עשר מעגלי החיים הראשונים של הארי אוגוסט
קלייר נורת'
 
The First Fifteen Lives of Harry August
Claire North
 
סדרת התרגום

תרגום: חמוטל ילין
 
יצא לאור: יוני 2016
 
עמודים: 429
 
מחיר קטלוגי: 98 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-35
 
 

ספר דיגיטלי

מחיר קטלוגי: 37 ש"ח

 
 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן