חדשות האתר
06/2016 - ספרים חדשים
יצאו לאור שמונה ספרים חדשים!
 

כננת האווירונאוט, כרך א' + כרך ב'
ג'ים בוצ'ר
 
תרגום: ענבל שגיב נקדימון
 
זה אלפי שנים שהאנושות מוצאת מחסה והגנה בצריחי האבן הענקיים, שלושה קילומטרים גובהם ושלושה קילומטרים רוחבם, המתנשאים מעל לערפילי הקרקע שהפכה למסוכנת, מזוהמת וזרה. הבנאים נעלמו לפני עידנים ותורת הבנייה אבדה עמם. ספינות אוויר הנעזרות באנרגיית האֶתֶר כדי לשייט בשמים הן הדרך היחידה לעבור בין הצריחים.
קפטן גרים, קברניט ספינת הסוחר הטורפת, נאמן בקנאות לצריח אלביון הנתון במלחמה קרה עם צריח אורורה, ופועל לשבש את קווי הספנות של האויב באמצעות תקיפת ספינות המטען שלו. אבל לאחר שהטורפת ניזוקה קשה בקרב והקברניט והצוות מוצאים עצמם מקורקעים וחסרי ספינה, גרים מקבל הצעה להצטרף לצוות של סוכנים בשליחות חיונית, בתמורה לשיקומה של הטורפת והשבתה למלוא תפארת הלחימה שלה.
כאשר גרים יתחייב למשימה מסוכנת זו הוא ילמד כי הסכסוך בין הצריחים הוא רק סימן לבאות. אויבה העתיק של האנושות ששקט במשך יותר מעשרת אלפים שנים החל להתעורר שוב. והמוות יבוא בעקבותיו.
 
 
גי'ם בוצ'ר הוא חובב אומנויות לחימה שעל רובן אבד הכלח לפני מאתיים שנים. הוא מתגורר בעיקר בתוך ראשו על מנת שיוכל לכתוב את שיחותיו עם חבריו הדמיוניים, ואת ראשו ניתן למצוא בדרך כלל באינדיפנדנס, מיזורי.

ג'ים בוצ'ר מוכר לקורא הישראלי כמחבר סדרת הפנטזיה המצליחה תיקי דרזדן.

כננת האווירונאוט הוא ספרו הרביעי של בוצ'ר הרואה אור בעברית.

זהו הספר הראשון בסדרת צריחי האפר.
  
 
כננת האווירונאוט
ג'ים בוצ'ר
 
The Aeronaut's Windlass
Jim Butcher
 
סדרת התרגום

תרגום: ענבל שגיב נקדימון
 
יצא לאור: יוני 2016
 
כרך א':
עמודים: 340
 
מחיר קטלוגי: 76 ש"ח
 
דאנאקוד: 1088-32

כרך ב':
עמודים: 299

מחיר קטלוגי: 76 ש"ח

דאנאקוד: 1088-33
 
 
 
 

 
© 2008 Aquatic - כל הזכויות שמורות
עיצוב: Template World

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן